Uniview IPC3615LE-ADF28K-H-BLACK, 5MPx turret, 110°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Kód: 5191000185Podrobný popis
Venkovní IP kamera, rozlišení 2880×1620 (5 Mpix), až 25 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (110°), PoE, IR 30m, Mic., WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV, černá
Klíčové vlastnosti:
*Venkovní trojosá IP kamera typu turret s technologií Easystar
*5MPx senzor pro videa s rozlišením 2880×1620 při 25 sn/s
*Fixní objektiv 2,8 mm (110°)
*Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách
*Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum
*Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti
*Smart IR přísvit s dosahem 30 m k ochraně majetku po celou noc
*Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo
*Videoanalytické funkce založené na Human Body Detection I v podobě narušení zóny a překročení čáry
*Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu ( IP67)
*Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE)
*Slot pro až 512GB kartu microSD
*Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF
Uniview IPC3615LE-ADF28K-H-BLACK je venkovní trojosá turret kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 5MPx senzoru ( 2880×1620 @ 25 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 2,8 mm nabízí široký zorný úhel 110°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer.
Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah
Pro ostré video i v zhoršených světelných podmínkách jako jsou stíny, či osoba ve dveřích je kamera vybavena True WDR 120 dB a funkcemi 2D/3D DNR, které minimalizují šum a vyrovnávají kontrast v náročných scénách se silným protisvětlem. Smart IR přísvit dosahující až 30 metrů zaručuje bezpečí po celou noc, zatímco integrovaný mikrofon umožňuje zachycovat i zvuk pro komplexnější přehled o situaci.
Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection
Díky Ultra Motion Detection ( UMD) kamera spolehlivě rozlišuje člověka, vozidlo a jednostopé vozidlo, což efektivně snižuje počet falešných poplachů. Zároveň disponuje pokročilými analytickými funkcemi založenými na pixelové analýze Human Body Detection I umožňující detekovat narušení zóny či překročení čáry, které ještě zvyšují úroveň ochrany. Formáty komprese Ultra 265 a H.265 zajišťují úsporu místa v úložišti a spolu se slotem pro microSD kartu (až 512 GB) rozšiřují možnosti pro dlouhodobé ukládání záznamů.
Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení
Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC3615LE-ADF28K-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 6937096334976 |
| Audio vstup: | Ne |
| Audio výstup: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Kód výrobcu: | IPC3615LE-ADF28K-H-B |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Materiál produktu: | Kov |
| Mikrofon: | Ano |
| Optický zoom: | Nemá x |
| Otočná kamera: | Ne |
| POE: | In (vstup) |
| Rozměry: | 11,8 x 11,8 x 9,5 ŠxVxH mm |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Cloud pre správu a prístup: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Dohľadávanie na základe metadát: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 14 |
| Napájanie: | Ze sítě 12V DC |
| Nočné videnie (IR prísvit): | 15 a více m |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2,8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Prevedenie kamery: | Turret |
| Rozlíšenie: | 2880x1620 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 13.6x13.9x14 |
| Rozpoznávanie áut: | Ano |
| Rozpoznávanie ľudí: | Ano |
| Snímková frekvencia: | 25 fps |
| Správa cez App: | iOS + Android |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Šírka jedn. balenie: | 13.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ snímača: | CMOS |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní + Vnitřní |
| Výška jedn. balenie: | 13.9 |
| Zorný uhol: | 112,9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
