Synology HAT5310/16TB/HDD/3.5"/SATA/SAS/7200 RPM/Stříbrná/5R
Kód: 1129953D11APodrobný popis
Synology HAT5310-16T 3.5" SATA HDD
Kapacita: 16 TB
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Rychlost rotace: 7200rpm
Rychlost čtení: 281MB/s
Rychlost zápisu: 281MB/s
Záruka: 5 let
Stránka výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/enterprise-hat#specs
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 11451 |
| Farba: | Stříbrná |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Kapacita disku: | 16 TB |
| Kód výrobcu: | HAT5310-16T |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 7 200 rpm |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rychlost zápisu: | 281 MB/s |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 3.8 |
| Modelový rad: | Synology HAT5310 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Prevedenie: | Interní |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ano |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rozhranie U.2: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 12.5x15.8x3.8 |
| Rýchlosť čítania: | 281 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 12.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ úložiska: | HDD |
| Výška jedn. balenie: | 15.8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
