SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB
Kód: 612379Podrobný popis
Seagate Exos 10E2400 1,2 TB
Podnikové pevné disky Seagate Exos 10E2400 jsou nejrychlejší 10K RPM disky v oboru s kapacitou až 2,4 TB v 2,5palcovém provedení a jsou určeny pro tradiční datová centra, kde je spotřeba energie a integrita dat prvořadá.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | SAS |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 1,2 TB |
| Paměť Cache | 128MB |
| Rychlost přenosu dat | až 250 MB/s |
| Operační teplota | 5°C - 55°C |
| Spotřeba energie při zátěži/ V klidu | 6,9/3,7 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.196 kg |
| EAN: | 7636490073366 |
| Délka: | 13.2 cm |
| Hmotnosť: | 0.196 kg |
| Kapacita disku: | 1,2 TB |
| Otáčky HDD: | 10000 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Rozhraní: | SAS (Serial Attached SCSI) |
| Šířka: | 9.8 cm |
| Typ disku: | HDD |
| Velikost bufferu (v MB): | 128 |
| Výška: | 2.1 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
