Intel/Core i7-13700F/16-Core/2,1GHz/LGA1700
Kód: 201713187Podrobný popis
Procesor Intel® Core™ i7-13700F
Typ: Desktop (PC/Client/Tablet)
Model: Intel® Core™ i7-13700F
Výrobní proces: 7nm
Patice: FCLGA1700
Specifikace CPU
Počet jader: 16 (8 výkonných + 8 efektivních)
Počet vláken: 24
Turbo frekvence: 5,2GHz
Základní frekvence: 2,1GHz
Mezipaměť: 30MB (Intel Smart Cache)
Specifikace paměti
Maximální velikost paměti (v závislosti na typu paměti): 128GB
Maximální počet paměťových kanálů: 2
Maximální šířka pásma: 89,6GB/s
Podporované paměti:
* až DDR5 5600MT/s
* až DDR4 3200MT/s
Grafika procesoru: ne
Odkaz na stránky výrobce: https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/230491/intel-core-i713700f-processor-30m-cache-up-to-5-20-ghz.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Procesory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 5032037260237 |
| Adresa výrobce: | Intel Deutschland GmbH, Dornacher Str. 1, 85622 Feldkirchen, Germany |
| Architektura CPU: | 7 nm |
| E-mail výrobce: | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 8.1 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Integrovaná grafika: | Ne |
| Kód výrobcu: | BX8071513700F |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,2 GHz |
| Modelová rada: | Není |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet vláken: | 24 |
| Přesný model CPU: | Core i7-13700F |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11x12.3x8.1 |
| Socket: | Socket 1700 |
| Typ balení: | BOX |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
