X-Diablo Gamer/U5 9060XT XPG/Midi/Ultra 5 225F/32GB/1TB/RX 9060XT/W11H/3R
Kód: 115543456Podrobný popis
POŘIĎTE SI VYLADĚNÉ A VÝKONNÉ HERNÍ POČÍTAČE Z DÍLNY AT COMPUTERS!
+ Herní počítače už dávno nejsou jen pro hráče – užijte si hry s celou rodinou.
+ A pro náročné hráče nabízíme možnost nechat si vyrobit herní sestavu přímo na míru podle vlastních představ.
+ Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!
+ Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001
+ Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače
+ Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Ultra 5 225F s chladičem Endorfy
Zákl. deskaGIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E
Paměť: 32GB DDR5-5600MHz LANCER BLADE
SSD disk: SSD 1TB ADATA XPG Gen 4x4
Grafická karta: AMD Radeon RX9060XT 16GB Síť: LAN 2,5Gb LAN, Wi-Fi 6 AX
Zadní konektory:
*1 x HDMI, 2x DP
*1 x port 2,5Gb LAN, Wi-Fi
*6 x jack audia
*2 x USB 3.2, 1x USB-C
*4 x USB 2.0
Přední konektory: 2x USB 3.0+1x USB-C,audio
Provedení (case): Midi Tower
Počet pozic 3,5": 2x
Počet pozic 2,5": 2x
Rozměry: 496 x 242 x 464mm
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| Barva: | Černá |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | AMD |
| HDMI: | 1 počet |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 57 |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Klávesnice: | Ne |
| Kód výrobcu: | 115543456 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,9 GHz |
| Model: | U5 9060XT XPG |
| Modelová rada: | AMD Radeon RX 9060 XT, X-Diablo Gamer |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 32 GB |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Provedení: | Midi Tower |
| Přesný model CPU: | U5-225F |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 56x34x57 |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 4 zadní |
| USB 3.x: | 2 zadní, 1 přední |
| USB 3.x Type-C: | 1 přední, 1 zadní |
| Velikost paměti VGA: | 16 GB |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,3 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
