HP OMEN/35L GT16-0012nc/Tower/U7-265K/32GB/1TB/RX 9070XT/W11H/3R
Kód: HP-D8QS7EAPodrobný popis
OMEN by HP 35L GT16-0012nc
* 2× 120mm přední ventilátor aRGB LED
* 35l
* 100GB úložiště Dropbox po dobu 3 měsíců
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 265K (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 3,9/5,4 GHz, E-core 3,3/4,6 GHz, 30 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-6000MT/s (Kingston FURY XMP RGB Heatsink)
Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM (4/2)
Maximální velikost paměti: 128GB
Pevný disk: 1TB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: AMD Radeon™ RX 9070XT (16GB GDDR6)
Audio: prostorový zvuk 5.1; podpora OMEN Audio Control DTS Headphone:X™
Síť: Realtek RTL8125BGH-CG 10/100/1000/2500 GbE NIC
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) + Bluetooth® 5.4
Klávesnice: HP 125 USB černá
Myš: HP 125 USB černá
Napájení: 850W ATX 80 Plus s certifikací Gold
Horní porty:
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gb/s (HP Sleep and Charge)
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (HP Sleep and Charge)
* 1× 3,5mm konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
* 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (HP Sleep and Charge)
* 4× USB 2.0
* 1× vstup pro mikrofon
* 1× RJ-45
* 1× zvukový vstup
* 1× zvukový výstup
* 1× HDMI 2.1b
* 3× DisplayPort™ 2.1a
* 1× slot pro bezpečnostní zámek Kensington
Rozšiřující sloty:
* 1× PCIe x16
* 1× PCIe x4
* 3× M.2 (2× pro SSD, 1× pro WLAN)
Barva: temně černá
Rozměry: 210x408x410mm
Hmotnost: cca 14,5kg
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 20.5 kg |
| EAN: | 821844511954 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 3 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | AMD |
| HDMI: | 1 počet |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 20.5 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | D8QS7EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,4 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 35L GT16-0012nc |
| Modelová rada: | AMD Radeon RX 9070 XT, HP OMEN |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 2 |
| Paměť - rychlost: | 6000 MHz |
| Paměť RAM: | 32 GB |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Provedení: | Tower |
| Přesný model CPU: | U7-265K |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 4 zadní |
| USB 3.x: | 2 zadní, 2 přední |
| USB 3.x Type-C: | 1 přední, 1 zadní |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 přední, 1 zadní |
| Velikost paměti VGA: | 16 GB |
| VGA: | 0 počet |
| Vodní chlazení: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,9 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 58 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 59x33x58 |
| Šírka jedn. balenie: | 59 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Výkon zdroja: | 850 W |
| Výška jedn. balenie: | 33 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
