ASUS TUF Gaming A16/FA608UMI-TU170W/R7-260/16"/WUXGA/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Gray/2R
Kód: 185-FA608-TU170WPodrobný popis
ASUS TUF Gaming A16 (FA608UMI-TU170W)
* Aura Sync
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD XDNA™ (až 16TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Sloty pevného disku: 2x M.2 PCIe
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexní IPS, 300 nitů, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; mikrofon
Web kamera: 1080P FHD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typu C s podporou DisplayPort™ /napájení/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s)
Další porty:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, bezpečnostní procesor Pluton, Secured-core PC (Level 3)
Barva: šedá (Jaeger Gray)
Materiál: hliník + plast
Rozměry: 354x269x17,9-25,7mm
Hmotnost: cca 2,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a16-2025/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.88 kg |
| EAN: | 4711636525329 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hmotnosť: | 3.88 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | FA608UMI-TU170W |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Model: | FA608UMI-TU170W |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R7-260 |
| Šířka: | 354 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška: | 269 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 25,7 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,1 GHz |
| Modelový rad: | ASUS TUF Gaming A16 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 43.2x33.1x10.4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 43.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 200 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 33.1 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,8 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
