ASUS ROG Flow Z13/GZ302EA-RU227X/AIMAXPLUS-395/13,4"/2560x1600/T/64GB/1TB/AMD int/W11P/Black/2R
Kód: 185-GZ302EA-RU227XPodrobný popis
ASUS ROG Flow Z13 (2025) GZ302EA-RU227X
*stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0)
*ROG Zephyrus G14 Sleeve (2024)
*světelný panel Aura Sync
*klávesa Copilot
*podpora XG Mobile GC34
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI Max+ 395 (16 jader, 32 vláken, 3,0/5,1 GHz, 64 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 64GB LPDDR5X 8000 na základní desce
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD (2230)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 13,4" ROG Nebula HDR 2,5K (2560x1600, WQXGA) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 500 nitů, 100% DCI-P3, Adaptive-Sync, Pantone Validated
Grafická karta: AMD Radeon 8060S Graphics
Audio: 2x 2W se Smart Amplifier, Dolby Atmos, Hi-Res (sluchátka); 3x mikrofon
Web kamera: 13Mpx fotoaparát a 5Mpx IR kamera
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*1x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
*2x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
Další porty:
*1x čtečka karet (microSD) (UHS-II, 312MB/s)
*1x HDMI 2.1 FRL
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x napájecí konektor
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: černá (Off Black)
Rozměry: 300x204x13-14,9mm (klávesnice: 300x206x5,5mm)
Hmotnost: cca 1,2kg (klávesnice: 390g)
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-flow/rog-flow-z13-2025/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 4711636557146 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | GZ302EA-RU227X |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | GZ302EA-RU227X |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AIMAXPLUS-395 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | 0 počet, Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Dotyk aktívne pero: | Ano v balení |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 29.9 |
| Konštrukcia notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,1 GHz |
| Modelový rad: | ASUS ROG Flow Z13 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 8060S Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Operačná pamäť: | 64 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 8000 MHz |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50x15.6x29.9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 50 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI Max+ |
| Uhlopriečka: | 13,4 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 200 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 15.6 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
