ASUS NTB ROG Zephyrus G16 (GU605CP-QR003), Ultra 9 285H, 16" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, Arc+RTX 5070, No OS, Eclipse Gray
Kód: 185-GU605CP-QR003Podrobný popis
ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CP-QR003
* Slash Lighting
* ROG Nebula Display
* Aura Sync
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X-7467 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 16" 2,5K 16:10 (2560x1600, WQXGA) lesklý OLED, 100% DCI-P3, 240Hz, G-Sync, ROG Nebula
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 4x basový se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x Thunderbolt™ 4 s podporou DisplayPort™/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/napájení/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty:
* 1x čtečka karet SD (UHS-II, 312 MB/s)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: ochrana heslem správce systému BIOS a heslem uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: Platinum White
Rozměry: 354x246x14,9-16,4mm
Hmotnost: cca 1,85kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-gu605/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.13 kg |
| EAN: | 4711636386852 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hmotnosť: | 4.13 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | GU605CP-QR003 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | GU605CP-QR003 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U9-285H |
| Šířka: | 354 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška: | 246 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 90 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 14,9-16,4 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.9 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,4 GHz |
| Modelový rad: | ASUS ROG Zephyrus G16 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Pamäť - max. veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 7467 MHz |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 35.1x56.9x9.9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 35.1 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 200 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 56.9 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,9 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
