MSI VGA NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP, 2G DDR3, 1xHDMI, 1xVGA, 1xDVI
Kód: 20729011178Podrobný popis
Grafický čip: NVIDIA GeForce® GT 710
Paměť: 2GB DDR3
Šířka paměťové sběrnice: 64-bit
Rozhraní: PCI Express 2.0 x16
Podpora rozhraní DirectX: 12 API (feature level 11_0)
Open GL: 4.5
Frekvence jádra: 954 MHz
Frekvence paměti: 1600 MHz
Max. rozlišení:
DVI - 2560 x 1600 @60 Hz
HDMI - 4096x2160 @24 Hz
Chladič: Pasivní
dSUB: 1x
DVI: 1x DVI-D
HDMI: 1x HDMI(verze 1.4a)
Display Port: 0x
Rozměry: 146 x 69 x 19 mm
Příslušenství: Výrobce neuvádí
Spotřeba energie: Výrobce neuvádí
Doporučený zdroj (min.): 300 W
Web výrobce: https://cz.msi.com/Graphics-card/GT-710-2GD3H-LP.html
Specifikace: https://cz.msi.com/Graphics-card/GT-710-2GD3H-LP/Specification
Ovladače: https://cz.msi.com/Graphics-card/support/GT-710-2GD3H-LP
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4719072448233 |
| DirectX: | 12.x |
| DP: | 0 ks počet, 0 počet |
| DVI: | 1 počet |
| Externí napájení: | Nemá |
| Frekvence pamětí: | 1,6 GHz |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 5.7 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Kód výrobcu: | GT 710 2GD3H LP |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU: | 1,6 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| miniDP: | 0 ks počet |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | GeForce GT 710 |
| Paměť: | 2 GB |
| Počet portů D-SUB: | 1 |
| Počet portů Display port: | 0 DP |
| Počet portů DVI: | 1 |
| Počet portů HDMI: | 1 |
| Počet portů mini DP: | 0 |
| Počet portů mini HDMI: | 0 |
| Počet ventilátorů: | 0 |
| Provedení: | Interní |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Rozhraní: | PCI Express 2.x |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.3x24.4x5.7 |
| Šířka paměťové sběrnice: | 64-bit |
| Typ chlazení: | Pasivní chlazení |
| VGA: | 1 počet |
| VR Ready: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 0,954 GHz |
| Základní frekvence jádra: | 0,954 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
