MSI VGA NVIDIA GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC, GT 1030, 2GB DDR4, 1xDP, 1xHDMI
Kód: 2072901031Podrobný popis
Zrychlete svůj pocit z PC pomocí rychlé a výkonné grafické karty NVIDIA® GeForce® GT 1030.
Grafické jádro: MSI GeForce GT 1030
Standart sběrnice: PCI Express 3.0 x16 (uses x4)
Grafická paměť: DDR4 2GB
Takt jádra: 1189 MHz / 1430 MHz
Takt paměti: 2100 MHz
Rozhraní paměti: 64-bit
Rozhraní: DisplayPort / HDMI
Podpora DirectX: 12
Podpora OpenGL: 4,5
Doporučený výkon zdroje:300W
Rozměry: 150 x 38 x 69 mm
váha: 304 g
Záruka:36 měsíců
Web výrobce: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GT-1030-2GHD4-LP-OC.html
Specifikace: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GT-1030-2GHD4-LP-OC/Specification
Ovladače: https://www.msi.com/Graphics-card/support/GeForce-GT-1030-2GHD4-LP-OC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4719072561420 |
| DirectX: | 12.x |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Frekvence pamětí: | 2,1 GHz |
| HDMI: | 1 počet |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 5.7 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | GT 1030 2GHD4 LP OC |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Max. frekvence jádra: | 1,43 GHz |
| Max.frekvence jádra CPU: | 1,43 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | GeForce GT 1030 |
| Počet portů D-SUB: | 0 |
| Počet portů Display port: | 1 DP |
| Počet portů DMS-59: | 0 |
| Počet portů DVI: | 0 |
| Počet portů HDMI: | 1 |
| Počet portů mini DP: | 0 |
| Počet portů mini HDMI: | 0 |
| Počet ventilátorů: | 0 |
| Provedení: | Interní |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Rozhraní: | PCI Express 3.x |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.4x24.2x5.7 |
| Šířka paměťové sběrnice: | 64-bit |
| Typ chlazení: | Pasivní chlazení |
| Velikost paměti VGA: | 2 GB |
| VGA: | 0 počet |
| VR Ready: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 1,189 GHz |
| Základní frekvence jádra: | 1,189 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
