HP VGA NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 24 GB 4DP Graphics
Kód: 1521438Podrobný popis
NVIDIA RTX PH x4xxx 4DP Graphics
Parametry
| Země původu | Vietnam |
|---|---|
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.525 kg |
| EAN: | 198828194282 |
| Délka: | 45.5 cm |
| Hmotnosť: | 1.525 kg |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 24 |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Počet DP Portů: | 4 |
| Počet DVI Portů: | 0 |
| Počet HDMI Portů: | 0 |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Šířka: | 25 cm |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Výška: | 24.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Typ pamäte RAM: | GDDR6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
