GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G V2, 8GB GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: 207253266Podrobný popis
GIGABYTE GeForce RTX™ 3050 WINDFORCE OC V2 8G
* 2. generace RT jader
* 3. generace tenzorových jader
* chladicí systém WINDFORCE
* 90mm jedinečný blade ventilátor
Grafický čip: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050
CUDA cores: 2560
Rozhraní: PCI-E 4.0
Paměťová sběrnice: 128bit
Frekvence paměti: 14000MHz
Velikost paměti: 8GB GDDR6
OpenGL®: 4.6
DirectX: 12 Ultimate
Takt jádra: 1792MHz (Reference Card: 1777MHz)
Maximální počet displejů: 3
Maximální rozlišení: 7680×4320
Porty:
* 2x DisplayPort 1.4a
* 2x HDMI 2.1
Chlazení: 2x ventilátor
Rozměry: 198,1x120,6x39mm
Požadavky na systém:
* doporučený zdroj 450W
* 1x 8pinový napájecí konektor
Příslušenství:
* průvodce
Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3050WF2OCV2-8GD#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 4719331314798 |
| DirectX: | 12.x |
| Externí napájení: | Ano |
| Frekvence pamětí: | 14 GHz |
| Gaming verze: | Ne |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 5.6 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Kód výrobcu: | GV-N3050WF2OCV2-8GD |
| Max. frekvence jádra: | 1,792 GHz |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | GeForce RTX 3050 |
| Modelové označení výrobce: | GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE V2 |
| OC verze: | Ano |
| Omezení těžby: | Ne LHR |
| Paměť: | 8 GB |
| Počet napájecích pinů: | 1 x 8-pin |
| Počet portů D-SUB: | 0 |
| Počet portů Display port: | 2 DP |
| Počet portů DMS-59: | 0 |
| Počet portů DVI: | 0 |
| Počet portů HDMI: | 2 |
| Počet portů mini DP: | 0 |
| Počet portů mini HDMI: | 0 |
| Počet portů USB Type-C: | 0 |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Rozhraní: | PCI Express 4.x |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.6x29.9x5.6 |
| Šířka paměťové sběrnice: | 128-bit |
| Typ chlazení: | Aktivní chlazení |
| Základní frekvence jádra: | 1,777 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | GDDR6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
