HAMA uRage gamepad Vendetta 210/ drátový/ 8 směrový/ USB/ černý
Kód: 186074Podrobný popis
Hama uRage Vendetta 210Ergonomický kabelový gamepad nabízí díky duálním vibracím realistický zážitek ze hry. K dispozici jsou 2 spouště, 2 horní tlačítka, 2 analogové ovladače s funkcí tlačítka, precizní 8směrový ovladač a tlačítka select, start, auto a home. Na zadní straně disponuje čtyřmi dodatečnými tlačítky, které lze naprogramovat každé zvlášť nebo všechna najednou. K dispozici je také možnost přepínání mezi analogovým a digitálním režimem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: PC (Windows 7/8/10/11)
Připojení: USB
Počet tlačítek: 21
Délka kabelu: 2 m
Vibrace: ano, duální
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gamepady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.378 kg |
| EAN: | 4047443470539 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátové připojení: | Ne |
| BlueTooth: | Ne |
| Hmotnost: | 240 g |
| Hmotnosť: | 0.37800 kg |
| Počet tlačítek: | 21 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Vibrace: | ano |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
