WD Elements Portable 4TB, Externí HDD, USB 3.0, černá
Kód: 204090001058Podrobný popis
Spolehlivé, snadno použitelné velkokapacitní úložiště na cesty
Model: WD ELEMENTS PORTABLE
Kapacita: 4 TB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : 2,5" HDD
Rozhraní: USB 3.0
Provozní teplota: 5 - 35 °C
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 718037855981 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Kapacita disku: | 4 TB |
| Kód výrobcu: | WDBU6Y0040BBK-WESN |
| Modelová rada: | WD Elements Portable |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Neuvedeno rpm |
| Provedení disku: | Externí |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M2.PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M2.SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15x12.3x4.6 |
| Typ úložiště: | HDD |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Záruka: | 24 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 4 - 4,9 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
