WD BLACK P10 Game Drive 2TB, BLACK, USB 3.2
Kód: 2040900018201Podrobný popis
Disk WD BLACK P10 Game Drive propůjčí vaší konzoli či PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici. Špičkový externí HDD s kapacitou až 5 TB, navržený přímo pro hráče, kteří chtějí rozšířit potenciál své konzole či PC uložením své herní knihovny do přenosného úložiště. Díky hernímu disku WD BLACK P10 Game Drive můžete hrát podle svého.
Model: WD BLACK P10
Kapacita: 2 TB
Typ disku: Externí 2.5 HDD
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 type A
Přenosová rychlost: 5 Gb/s
Provozní teplota: 5°C - 35°C
Rozměry [V x D x Š): 14,48 x 118,11 x 87,88 mm
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 718037902593 |
| Barva: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.1 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Kód výrobcu: | WDBA2W0020BBK-WES1 |
| Modelová rada: | WD Black P10 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Neuvedeno rpm |
| Provedení disku: | Externí |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.1x16x4.1 |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ úložiště: | HDD |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Vhodný pro:: | Herní PC |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 2 TB GB, TB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
