HP dock - Travel USB-C Multi Port Hub (bez adaptéru)
Kód: HP-1C1Y5AAPodrobný popis
*Přenosná dokovací stanice s USB-C portem, 4x USB porty, HDMI výstupem pro připojení exteního monitoru, čtečkou SD karet a síťovým LAN portem.
*Dokovací stanice umožňuje napájet notebooky s podporou napájení přes USB-C port a napájecím adaptérem do 90 W.
Porty a konektory:
*1x USB-C (pro externí zařízení nebo napájení notebooku)
*2x USB 3.0
*2x USB 2.0
*1x HDMI 2.0 (4K při 30Hz)
*1x VGA
*1x čtečka micro SD karet
*1x čtečka SD karet
*1x výstup pro sluchátka
*1x RJ-45 (Gigabit LAN)
Základní specifikace:
*Rozměry: 140 x 70 x 20 mm
*Hmotnost: 130 g
Obsah krabice:
*Dokovací stanice HP Travel USB-C Multi Port Hub
*Dokumentace
Vlastnosti:
*Umožňuje napájet vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt do 90 W.
*Pro připojení externího monitoru musí USB-C port notebooku podporovat přenos obrazu.
*K replikátoru portů lze připojit pouze jeden externí monitor.
*Součástí balení není napájecí adaptér typu USB-C (doporučený 90 W).
Záruka: 1 rok pro IČ a 2 roky spotřebitel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dokovacie stanice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 195122255237 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| DisplayPort: | 0 F |
| HDMI Standard A: | 1 F |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Jack 3,5 mm: | Ano sluchátka |
| Kód výrobcu: | 1C1Y5AA#ABB |
| Kompatibilita: | pro vybrané produkty HP |
| Power Delivery: | Ano |
| RJ-45: | 1 F |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 22x8x4.6 |
| Rozměry: | 140 x 20 x 70 ŠxVxH mm |
| Rozměry Š x V x H: | 140 x 20 x 70 mm |
| Univerzální dokovací stanice: | Ne |
| USB Type A: | 4 F |
| USB Type-C: | 1 F, 1 M |
| VGA / D-SUB: | 1 F |
| Výkon napájecího adaptéru: | 90 W W |
| Výkon Power Delivery: | 90 W |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 90 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
