LCD PANEL 14,0" HD 1366x768 30PIN MATNÝ / ÚCHYTY NAHOŘE A DOLE
Kód: 2191062244Podrobný popis
Náhradní díl LCD panel 14,0" HD 1366x768 v matném provedení.
Úhlopříčka: 14,0"
Rozlišení: 1366x768 HD
Konektor: 30 PIN
Typ podsvícení: LED
Povrch LCD panelu: MATNÝ
Technologie LCD panelu: TN
Rozměry:
Šířka: 320 mm
Výška: 187 mm
Délka invertoru: 220 mm
Způsob uchycení LCD panelu: úchyty nahoře a dole
Záruka: 24 měsíců i na vadné pixely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Displeje pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 8592583019644 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Kód výrobcu: | 77046738 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 41.1x24.3x2.6 |
| Záruka: | 24 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
