Kite SP 65 15-47x
Kód: 1140009Podrobný popis
Technické specifikace
Výrobce: Kite Optics Vlamingveld 89 Jabbeke Belgium
Použití: Outlook, Příroda, Lov, Birdwatch
Rozměry (Š x V x D) (mm): 350 x 180 x 185
Exit Pupil O (mm): 3.9-1.3
Eye Relief (mm): 18
Očnice: Twist-Up
Zorné pole (Úhel) (°): 2.7-1.45
Zorné pole (zdánlivé) (°): 40-68
Zvětšení (x): 15-47
Ochranná vrstv: aMHR coating
Stativový adapté: rAno
Voděodolnost: IPX7
Hmotnost (g): 1250
Blízké zaostření (m): 3,4
Objektiv (mm): 65
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ďalekohľady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 2.554 kg |
| EAN: | 5425026280413 |
| Délka: | 41.8 cm |
| Hmotnosť: | 2.554 kg |
| Šířka: | 21.4 cm |
| Typ dalekohledu: | Monokulár |
| Výška: | 12.1 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
