ZALMAN chladič CNPS10X OPTIMA II (White)
Kód: 794261Podrobný popis
| Max Airflow | 61.52 CFM |
|---|---|
| Fan Noise Level | 27 dB(A) ±10% |
| Bearing Type | Hydraulic Bearing |
| Model | CNPS10X OPTIMA II (White) |
| Dimensions | 132(L) x 85(W) x 160(H)mm |
| Weight | 740g |
| Material(s) | Pure Copper, Pure Aluminum, Plastic |
| Sockets | Intel : LGA2066/2011-V3/2011/115X/1366 CPUs AMD : AM4/AM3+/AM3/FM2 CPUs |
| Rated Voltage | 12 V DC |
| Control Method | PWM Control |
| Fan Speed | 800 ~ 1,500±10% RPM |
| Connector | 4-Pin |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.057 kg |
| EAN: | 8809213769689 |
| AMD Socket: | FM1/FM2, AM2/AM3, AM4 |
| Barva: | Bílá |
| Displej: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Druh ložiska: | HDB |
| Heatpipe: | Ano |
| Hmotnost: | 740 g |
| Hmotnosť: | 1.05700 kg |
| Intel Socket: | LGA 2011, LGA 2066, LGA 1200, LGA 115x, LGA 1366 |
| Max. otáčky ventilátoru: | 1500 ot./min. |
| Maximální hlučnost: | 27 dBA |
| Min. otáčky ventilátoru: | 800 ot./min. |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Podsvícení: | RGB |
| PWM regulace: | Ano |
| Rozměr ventilátoru: | 120 mm |
| Rozměry: | 160 × 132 × 85 mm |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Výška: | 160 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Regulace: | PWM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
