Baterie AVACOM pro HP Elitebook Folio 1040 G3 Li-Pol 11,4V 3900mAh 45Wh
Kód: 2191060945Podrobný popis
Vhodné pro produktová čísla:
804175-1B1, 804175-1C1, 805096-001, BG06XL, HSTNN-IB6Z, HSTNN-Q99C
Vhodné pro modely těchto značek:
HP / COMPAQ:
EliteBook 1040 G3, EliteBook Folio 1040 G3
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591849085751 |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Kód výrobcu: | NOHP-BG06A-P39 |
| Napětí baterie: | 11,4 V |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 42.2x15.6x2.5 |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka: | 24 |
| Kapacita Wh: | 45 Wh |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
