2-POWER Baterie 7,68V 5730mAh pro Lenovo 530S-14ARR, 530S-14IKB, Flex 6-14ARR, Yoga 530-14IKB
Kód: 2191062235Podrobný popis
Náhradní díl baterie je možné použít pro modely notebooku:
Ibm/Lenovo
Lenovo 530S-14ARR, Lenovo 530S-14IKB, Lenovo 530S-15IKB
Lenovo Flex 6-14ARR, Lenovo Flex 6-14IKB
Lenovo Yoga 530-14ARR, Lenovo Yoga 530-14IKB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 77055326 |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Kód výrobcu: | 77055326 |
| Napětí baterie: | 7,68 V |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.5x11.9x3.3 |
| Záruka: | 24 |
| Kapacita Wh: | 44 Wh |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
