AVACOM Baterie do mobilu Motorola L6 Li-Ion 3,7V 750mAh (náhrada BC50)
Kód: 2191060764Podrobný popis
Náhrada za Motorola BC50
Vhodné pro produktová čísla:
BC50
Vhodné pro modely těchto značek:
MOTOROLA:
L2, L6, L6i, MOTOKRZR K1, MOTORIZR Z3
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591849076018 |
| Hloubka jedn. balení: | 0.5 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 750 mAh, od 2000 do 3990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | GSMO-BC50-S750 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.5x9.5x0.5 |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ baterie Li-Ion/Li-Pol: | Li-Ion |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
