Aligator baterie A890/A900, Li-Ion 1600 mAh
Kód: 95ALPB46Podrobný popis
Baterie ALIGATOR A890/A900
* Li-Ion 1600 mAh, originální
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595181146866 |
| Hloubka jedn. balení: | 1.8 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 1600 mAh, od 2000 do 3990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | A890BAL |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7.3x15.9x1.8 |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ baterie Li-Ion/Li-Pol: | Li-Ion |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
