Redukce audio 4 pólový jack3,5F - 2x jack3,5M
Kód: EPO4PM2XF4Podrobný popis
Redukce je vhodným pomocníkem pro připojení sluchátek s mikrofonem k PC.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4040849489808 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,30 - 0,39 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.5 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Jack 3,5 mm: | 2 M, 1 F |
| Kód výrobcu: | 11.92.4425 |
| Přesná délka: | 0,39 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.8x8.7x1.5 |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
