HP 981A Magenta Original PageWide Cartridge (6,000 pages)
Kód: 34313323Podrobný popis
HP 981A Purpurová originální kazeta PageWide s vysokou výtěžností.
Kompatibilní s HP PageWide Enterprise 586dn, 586f, 586z, 556z, 556dn, 556xh
Barva: Purpurová
Výtěžnost[str]: 6000
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 888793202074 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Kód výrobcu: | J3M69A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.8x21.8x2.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 6000 počet stran, 5001 - 10000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
