HP 981A Black Original PageWide Cartridge (6,000 pages)
Kód: 34313325Podrobný popis
HP 981A Černá originální kazeta PageWide s vysokou výtěžností.
Kompatibilní s HP PageWide Enterprise 586dn, 586f, 586z, 556z, 556dn, 556xh
Barva: Černá
Výtěžnost[str]: 6000
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 888793202098 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Kód výrobcu: | J3M71A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.7x4.8x3.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 6000 počet stran, 5001 - 10000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
