HP 950XL černá inkoustová kazeta, CN045AE
Kód: 34313246Podrobný popis
Spolehněte se na vysokou kvalitu výsledků při každém tisku. Tiskněte své dokumenty bez problémů a v konzistentní kvalitě díky inkoustům HP Officejet a spolehlivým funkcím. Společný vývoj a testování tiskáren, inkoustů a papírů HP zaručuje optimální výsledky.
Udělejte silný dojem díky černobílým dokumentům s ostrým černým textem v profesionální kvalitě. Vaše dokumenty a marketingové materiály budou odolné vůči zvýrazňovačům a vodě a nevyblednou.
Díky černé inkoustové kazetě HP 950XL Officejet bude každý váš dokument působit skutečně profesionálně. Tiskněte své dokumenty a marketingové materiály s černým textem v laserové kvalitě a získejte možnost snadné recyklace kazet.
Hardwarová kompatibilita: řada tiskáren HP Officejet Pro 8100, řada tiskáren HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One
Inkoustová kapka: 12 pl
Výtěžnost (černobíle): 2 300 stran
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 886111748914 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.7 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Kód výrobcu: | CN045AE |
| Objem kazety: | 53 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.3x12x3.7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 2300 počet stran, 2001 - 3000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
