Canon CARTRIDGE CLI-551Y XL žlutá pro Pixma iP, Pixma iX, Pixma MG a Pixma MX 6850, 725x, 925, 8750 (695 str.)
Kód: 35120311Podrobný popis
Velká žlutá tisková kazeta s obsahem inkoustu v balení 11 ml
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4960999904917 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6446B001 |
| Objem kazety: | 11 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.6x11x2.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 665 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
