Canon CARTRIDGE CLI-42 PC foto azurová pro Pixma PRO-100 (292 str.)
Kód: 35120318Podrobný popis
Fotografická, azurová inkoustová kazeta s tiskovou kapacitou cca 292 stran A4
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4960999901824 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6388B001 |
| Objem kazety: | 13 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x10.1x3.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 292 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
