HP 351 Tri-color Original Ink Cartridge
Kód: 556171Podrobný popis
Kompatibilní s officejet J5780, obsah 3,5 ml.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 884962780985 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | CB337EE |
| Objem kazety: | 3,5 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.3x11.7x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 170 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
