HP 350 Black Original Ink Cartridge (200 pages)
Kód: 556169Podrobný popis
Černá inkoustová tisková kazeta HP 350 s inkoustem Vivera podává výsledky v kvalitě laserové tiskárny a je vhodná pro běžný tisk. Při volbě této originální inkoustové kazety HP navržené pro občasný tisk menšího množství dokumentů oceníte výhody jejího použití.
Pro občasný tisk menších objemů dokumentů zvolte černou tiskovou kazetu HP 350 s inkoustem Vivera. S originálním spotřebním materiálem HP, který splní vaše požadavky na tisk a nezatíží váš rozpočet, zvolíte to pravé. Získáte spolehlivost výrobků HP za dostupnou cenu.
Užívejte si společenského života! Chcete bezproblémovou kazetu, která tiskne, kdykoli potřebujete. Černá tisková kazeta HP 350 s inkoustem Vivera je praktickým řešením vašich potřeb při běžném tisku. Získáte vynikající kvalitu a spolehlivost výrobků HP.
Na dokumenty můžete bez obav použít zvýrazňovač - vylepšený černý inkoust zajišťuje vyšší odolnost proti rozmazávání při použití zvýrazňovače a také výraznější černý text. Díky vynikající odolnosti vůči vyblednutí lze dokumenty a důležité listiny archivovat po celá desetiletí.
- Popis výrobku: HP 350 - černá - originální - inkoustová cartridge
- Kompatibilní s: Officejet J6413, J6415, J6424, J6450, J6488; Photosmart C4235, C4272, C4273, C4275, C4285, C4293, C4294, C4340, C4342, C4343, C4344, C4345, C4382, C4384, C4410, C4424, C4435, C4440, C4450, C4470, C4472, C4480, C4485, C4524, C4580, C4585, C4599, C5225, C5270, C5273, C5275, C5288, C5290, C5293, D5363
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 884962780954 |
| Alternativní / originální: | originální |
| Barva náplně: | černá |
| Druh náplně: | inkoustová náplň |
| Fotonáplň: | Ne |
| Hmotnosť: | 0.06000 kg |
| Kompatibilita: | s tiskárnami HP |
| Objem náplně: | 4,5 ml |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Výdrž náplně: | 200 str. |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
