HP 304 Ink Cartridge Combo 2-Pack (120 / 100 pages)
Kód: 44301375Podrobný popis
Barva: Černá a tříbarevná
Výtěžnost (černobíle): cca 120 stran
Výtěžnost (barevně): cca 100 stran
Objem kazety: černá - 4 ml, tříbarevná - 2 ml
Kompatibilita: HP DeskJet 2620, 2630
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 192545191432 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | 3JB05AE |
| Objem kazety: | 4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.7x15.8x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 120 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
