Epson inkoustová náplň/ C13T653B00/ StylusPro4900/ Zelená/ 200ml
Kód: EC13T653B00Podrobný popis
Inkousty Epson byly vyvinuty tak, aby fungovaly v harmonii s tiskárnami Epson. Výsledkem je zřetelný text odolný vůči rozmazání, který vydrží po celé generace.
Barva: Green
Výtěžnost: 200 ml
Kompatibilní zařízení:
Epson Stylus Pro 4900
Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition
Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1
Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition
Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer
Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 010343877719 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Zelená (Green) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kód výrobcu: | C13T653B00 |
| Objem kazety: | 200 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.7x21.6x4 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
