Canon CARTRIDGE PFI-300 CO bezbarvá pro imagePROGRAF PRO-300
Kód: 543736Podrobný popis
Originální cartridge Canon PFI-300CO
* barva chroma optimizer (chroma optimizer)
* výtěžnost 14,4 ml
* Pro tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-300
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4549292159103 |
| Barva: | Jiná (Other) |
| Celkový objem náplně: | 14,4 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 4201C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 1x10x5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
