Canon CARTRIDGE CLI-65 Y žlutá pro PIXMA PRO-200
Kód: 543780Podrobný popis
Originální cartridge Canon PRO-200
*barva žlutá (yellow)
*výtěžnost 12,6 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4549292159318 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Celkový objem náplně: | 12,6 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 9 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | 4218C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.5x2.5x9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
