Lenovo IdeaCentre/27ILL11/27"/FHD/U7-256V/16GB/1TB/Intel int/W11H/Šedá/3R
Kód: LNPF0JW000WCKSPodrobný popis
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 27ILL11
* Bezdrátová nabíječka
Barva: Šedá (Cloud Grey)
Operační systém: Windows 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V, (8 jader - 4P + 4LPE / 8 vláken, P-core 2,2/4,8GHz, LP E-core 2,2/3,7GHz, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache, Intel AI Boost až 47 TOPS)
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300 nitů antireflexní, 100Hz, 99% sRGB, bezrámečkový ze 3 stran, hardwarové potlačení modrého světla, nedotykový displej
Dotykový: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc Graphics 140V
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Rozšiřujicí sloty pevného disku: Dva sloty M.2 (jeden pro WLAN, jeden pro SSD)
Optická mechanika: ne
Pero: ne
Paměť: 1x 16GB integrovaná LPDDR5x-8533, MoP Memory
Počet paměťových slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Maximální podporovaná paměť: nelze doplnit (max. 16 GB LPDDR5x-8533)
Síť: Ethernet (Integrovaný 100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Zadní konektory:
* 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2)
* 2x USB-A (vysokorychlostní USB / USB 2.0)
* 1x HDMI-in
* 1x HDMI® 2.1 TMDS
* 1x RJ-45
* 1x napájecí konektor
Boční konektory (vpravo):
* 1x USB-C® (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
Tlačítka (vlevo)
* 1x Přepínání kamery
* 1x Tlačítko napájení
Čtečka karet: ne
Webkamera: 5,0 MP
Mikrofon: Duální mikrofon
Audio: kodek Realtek® ALC233; 3Wx2, HARMAN
Rozměry: 611,72 × 192,1 × 471,66 mm
Hmotnost: cca 7,1 kg
Napájení: zdroj 135W 90% adaptér
Klávesnice: Bezdrátová EOS klávesnice, Cloud Grey, čeština/slovenština
Myš: Bezdrátová EOS myš, Cloud Grey
Záruka: 3 roky Premium Care s Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27ILL11?M=F0JW000WCK
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.58 kg |
| EAN: | 199275023828 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 2 počet |
| Hmotnosť: | 10.58 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | F0JW000WCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 27ILL11 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Bezdrátová |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | U7-256V |
| PS/2: | 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 predný, 0 zadný |
| USB 3.x: | 3 zadný, 0 predný |
| USB 3.x Type-C: | 1 zadný, 0 predný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadný |
| VESA standard: | Ne |
| VGA: | 0 počet |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Záruka: | 24 |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 57.1 |
| Klávesnica: | Bezdrátová |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 8533 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB portov: | 4 celkom |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 77.4x22.3x57.1 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 77.4 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 22.3 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
