IC AIO 3 27"QHD/i5-13420H/16G/512GB/INT/W11H
Kód: LNPF0HM00TMCKSPodrobný popis
Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB
Paměť: 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů: 2 / 0
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27" QHD (2560x1440) IPS 350nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch
Grafická karta: Integrated Intel® UHD Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec
Webkamera: 5.0MP + IR
Klávesnice: Wireless EOS Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak
Myš: Wireless EOS Mouse, Cloud Grey
Síť: Integrated 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Napájení: 135W 90% Adapter
Boční porty:
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní porty:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x HDMI®-in 1.4
*1x HDMI®-out 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x power connector
Barva: Cloud Grey
Rozměry: (ŠxHxV) 613.3 x 192.1 x 472.38 mm
Hmotnost: Okolo 7,51kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27IRH9?M=F0HM00TMCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.07 kg |
| EAN: | 199271940112 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 2 počet |
| Hmotnosť: | 11.07 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | F0HM00TMCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | AIO 27IRH9 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Bezdrátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| PS/2: | 0 zadný |
| TCO Certified: | Ne |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 0 predný, 1 zadný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadný |
| VESA standard: | Ne |
| VGA: | 0 počet |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Záruka: | 36 |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 22.4 |
| Klávesnica: | Bezdrátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Počet USB portov: | 4 celkom |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 77.2x57.6x22.4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 77.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 57.6 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
