HP AiO ProOne 240G10 23.8 IPS NT i5-1335U,16GB, 512GB M.2 NVMe, WiFi 6 + BT, usb kláv. a myš, Win11Pro
Kód: HP-936U0EAPodrobný popis
Model: HP ProOne 240 G10 Desktop PC
HP ProOne 240 All-in-One se vyznačuje cenově dostupným, spolehlivým a jednoduchým komerčním designem, který se skvěle hodí do každého pracovního prostoru.
* Výškově nastavitelný podstavec
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-1335U (základní frekvence 1,3 GHz, max. 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads)
Paměť: 16GB paměť DDR4-3200 RAM (1x 16GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: 1x HDD 2,5“
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 60,5cm (23,8") displej IPS s rozlišením FHD (1920x1080), antireflexní úpravou, 250 nity a 72% NTSC
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP
Webkamera: 5Mpx výsuvná kamera FHD s dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Audio: kodek Realtek ALC3274, vysoce výkonný interní reproduktor
Síť: Realtek RTL8111HSH-CG GbE
Bezdrátová komunikace:
Realtek Wi-Fi 6 (1x1)
Bluetooth® 5.3
Správa zabezpečení: integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Napájení: 90W externí napájecí adaptér
Zadní porty:
* 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 1.4
* 1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 5 Gb/s
* 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s
* 2x USB 2.0 Type-A
* 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty:
* 1x M.2 2230
* 1x M.2 2280
* 1x konektor SATA pro úložiště
Rozměry: 54,06 x 18,37 x 41,9 cm
Hmotnost: 5,37kg
Barva: Tmavě šedá
Záruka: 1 rok
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 198122319930 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - celková velikost: | 512 GB |
| Disk - kapacita eMMC: | Ne |
| Disk - kapacita HDD: | Ne |
| Disk - kapacita SSD: | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP: | 0 ks počet |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Černá |
| FireWire: | Ne IEEE |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| Integrovaný zdroj: | 90 W |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 936U0EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 240 G10 |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační paměť přesná: | 16GB (1x 16GB) GB |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Přesný model CPU: | i5-1335U |
| PS/2: | 0 zadný |
| Sériový port: | 0 ks počet |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 2 zadný, 0 predný |
| USB 3.x Type-C: | 1 zadný, 0 predný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadný |
| VGA: | 0 počet |
| Výkon zdroje: | 90 W |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 17.5 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Modelový rad: | HP ProOne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 3200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB portov: | 5 celkom |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 63.5x46x17.5 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 63.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Uhlopriečka: | 23,8 ", 22" až 24" " |
| Výkon napájacieho zdroja: | 90 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 46 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,3 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
