Kingston Flash Disk 512GB DataTraveler Max Type-A 1000R/900W USB 3.2 Gen 2
Kód: 443689Podrobný popis
DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 Series Flash Drive
Kapacita: 512 GB
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rychlost čtení: až 1000 MB/s
Rychlost zápisu: až 900 MB/s
Rozměry: 91,17 x 22 x 9,02 mm
Hmotnost: 14 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | 512GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 740617328332 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 1.8 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 512GB |
| Kód výrobcu: | DTMAXA/512GB |
| Modelová rada: | Kingston DataTraveler Max |
| Přesná rychlost čtení: | 1000 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 900 MB/s |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9x22.3x1.8 |
| Rychlost čtení: | 401 a více MB/s |
| Rychlost zápisu: | 401 a více MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
