SanDisk Cruzer Blade/32GB/USB 2.0/USB-A/Modrá
Kód: 2040501307Podrobný popis
Mějte své oblíbené soubory u sebe na malém a snadno přenosném SanDisk® Cruzer® Blade™ USB Flash disku. Díky svému úhlednému vzhledu a a vysoké hodnotě je SanDisk Cruzer Blade USB Flash disk malým, ale rychlým způsobem jak ukládat, přenášet a stahovat svá digitální data z pc na pc nebo je mít s sebou na cestách. Jednoduše hoďte své fotky, melodie a další zábavné soubory na SanDisk Cruzer Blade a začněte je sdílet se svou rodinou a přáteli. Je to maximálně jednoduché, všechno můžete díky nejmenším flash diskům SanDisk nosit v kapse.
- mějte svůj digitální svět v kapse v našem nejmenším balení
- přenášejte a sdílejte snadno fotky, videa, skladby a další soubory mezi pc
- ochrana soukromých souborů pomocí dodaného SanDisk® SecureAccess™ softwaru
Připojení: USB 2.0 A vidlice
USB standard: USB 2.0
Zasouvací USB konektor: Ne
Materiál: Plast
Ochrana dat pomocí hesla: Ne
Kapacita: 32 GB
OTG funkce: Ne
Záruka: 60 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | 32GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659146924 |
| Barva: | Modrá |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | SDCZ50C-032G-B35BE |
| Materiál těla: | Plast |
| On the GO: | Ne OTG |
| OTG: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1.3 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 32GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 50 |
| Rozhranie: | USB 2.0 USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 7.5x12.6x1.3 |
| Šírka jedn. balenie: | 7.5 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | Není |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | USB-A |
| Typ pamäťovej karty: | Flash USB |
| Výška jedn. balenie: | 12.6 |
| Značka + modelový rad: | SanDisk Cruzer Blade |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
