SanDisk Ultra Luxe/256GB/USB 3.1/USB-A/Stříbrná
Kód: 2040501430Podrobný popis
Kompaktní flashdisk vhodný ke každodennímu použití. Velmi rychle přenáší soubory, ukládá dokumenty, prezentace, hudbu a videa.
*Konektor: USB 3.1 Gen 1 Type-A
*Rychlost zápisu: 150 MB/s
*Celokovový design
* OCHRANA HESLEM
* SNADNÉ OBNOVENÍ SOUBORŮ
* AUTOMATICKY ZÁLOHUJTE SOUBORY ONLINE POMOCÍ APLIKACE FLASHBACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | 256GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 619659172879 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 256GB |
| Kód výrobcu: | SDCZ74-256G-G46 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10x15.2x0.8 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Ultra Luxe |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
