WD My Passport/1TB/SSD/Externí/2.5"/Šedá/5R
Kód: 2040500028Podrobný popis
Ukládejte, přistupujte a chraňte obsah, na kterém vám záleží, s diskem My Passport SSD, který vám díky technologii NVMe poskytne rychlost čtení až 1050 MB/s a rychlost zápisu až 1000 MB/s.
Model: WD My Passport SSD
Kapacita: 1 TB
Typ disku: SSD
Rozhraní: USB 3.2 typ C
Přenosová rychlost: 1050/1000 MB/s (čtení/zápis)
Rozměry: 100 x 55,1 x 8 mm (DxŠxV)
Záruka: 5 let
Obsah balení:
*SSD
*USB typ C na USB typ C kabel (podpora USB 3.2 Gen 2)
*Adaptér z USB typ C na USB typ A
*WD Discovery software
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 619659184001 |
| Barva: | Šedá |
| Farba: | Šedá |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | WDBAGF0010BGY-WESN |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | Neuvedeno rpm |
| Rychlost zápisu: | 1000 MB/s |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 3.4 |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
| Modelový rad: | WD My Passport |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 6 |
| Prevedenie: | Externí |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10.3x13x3.4 |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 10.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | USB-C |
| Typ úložiska: | SSD |
| Výška jedn. balenie: | 13 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
