Xiaomi Dual-interface/128GB/USB 3.2/USB-A + USB-C/Stříbrná
Kód: 95XIW95630Podrobný popis
Xiaomi Dual-interface Flash Drive 128GB
Duální rozhraní zajišťující všestranné použití a dobrou kompatibilitu
Super vysokorychlostní přenos USB 3.2 Gen 1
* USB 3.2 Gen 1 umožňuje dosáhnout rychlosti čtení až 150 MB/s
* Tělo flash disku je odolné proti prachu a vodě
Datová rozhraní: Type-A a Type-C
Provozní teplota:0 °C až 45 °C
Rozměry: 40,2 × 12,2 × 4,6 mm
Hmotnost: 6,2 g
Barva: stříbrná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 6941812791820 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 1.2 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 128GB |
| Kód výrobcu: | 57793 |
| Materiál těla: | Kov |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.1x7.8x1.2 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A + USB-C |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 24 |
| Značka + modelová řada: | Xiaomi Dual-interface |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
