Produkty

Hľadanie podľa parametrov

Zadajte parametre, podľa ktorých chcete nájsť tovar:


Minimálna cena:
Maximálna cena:
Výrobca:

Moduly do routerov

Zobrazenie katalógu:     Zoradenie: vzostupne zostupne

  • MikroTik MT S-31DLC20D

    MikroTik MT S-31DLC20D

    MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
    Výrobca:
    MIKROTIK
    Dostupnosť:
    Skladom

    23,84 € s DPH


  • MikroTik S-85DLC05D

    MikroTik S-85DLC05D

    MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
    Výrobca:
    MIKROTIK
    Dostupnosť:
    Skladom

    19,26 € s DPH



Kontakt
Potrebujete pomoc?
Tel: 033/ 38 10 990

Aktuality
Recenzie TEKRA.sk Recenzie TEKRA.sk
19.02.2015
Nakupujte bezpečne ! Nakupujte bezpečne ! 18.02.2015

Novinky

PC - FIFA 20 2200 FUT POINTS
19,54 € s DPH
19.07.2019


61,55 € s DPH
19.07.2019


XONE - Call of Duty: Modern Warfare
58,88 € s DPH
19.07.2019


XONE - MADDEN NFL 20
63,95 € s DPH
19.07.2019


63,95 € s DPH
19.07.2019


XOne - The Dark Pictures - Man Of Medan
26,93 € s DPH
19.07.2019