Produkty

AE2160 RÁDIO PHILIPS

TEKRA.sk » Elektronika » Audio » Rádiá
34,90 € s DPH

Kalkulačka
  
Výrobca:
Philips
Dostupnosť:
Skladom
Záručná doba:
2 roky  • Porovnať tovary
  • Verzia pre tlač
  • Poslať na e-mail

Popis

Prenosné rádio

Prenosné rádio Philips, ktoré sa dá používať na sieť aj batérie. Poskytuje predĺženú dobu prehrávania a pohodlné ovládacie prvky, takže môžete rýchlo a jednoducho naladiť správy alebo hudbu. Dodáva sa v jemnej sivomodrej farbe, takže sa dobre hodí do každého priestoru.

Vstavaný reproduktor umožňuje vychutnávať si rádio nahlas s kvalitným zvukom. Reproduktor ponúka dobrú kvalitu zvuku a spríjemňuje používanie.

Napájanie zo siete alebo batérií umožňuje flexibilné umiestnenie. Na napájanie rádia Philips môžete použiť batérie alebo priame napájanie zo siete, čo je veľmi pohodlné a praktické. Ak práve nie je k dispozícii zásuvka alebo nechcete po miestnosti ťahať dlhé káble, jednoducho na napájanie zariadenia použite batérie. A keď potrebujete nepretržité a stabilné napájanie, pripojte ho priamo k elektrickej zásuvke. Teraz môžete počúvať naozaj slobodne a kdekoľvek chcete.

Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok. Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Analógový FM a MW tuner
Integrovaný reproduktor: výkon 300 mW (RMS)
Výsuvná teleskopická anténa
Napájanie: sieť 230 V alebo batérie (2x typ D / LR20)
Výstup pre slúchadlá
Rozmery (ŠVH): 210 x 135 x 60 mm
Hmotnosť: 0,52 kg
Farba: čierna/strieborná

Otázka na predavača

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné
Kontakt
Potrebujete pomoc?
Tel: 033/ 38 10 990

Alternatívne produkty